Şifrenizi Mi Unuttunuz?

Marka Hesabı Oluşturun

Ankara'da Bir Dijital Pazarlama Ajansı

Bir Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Sayesinde

SEKTÖREL RAKiPLERiNiZiN

BiR ADIM ÖNÜNDE OLUN!

Dijital pazarlama, sürekli bir çalışma ve etkili stratejiler ile doğru kullanıldığında markalara başarı getirmekte oldukça cüretkardır. Kaliteli müşteriler ve yüksek satış elde etmenin yolu, kitleniz neredeyse planlanmış şekilde orada olmak ve stratejik bir plan uygulamaktan geçiyor

MARKANIZI GÜÇLENDiRiN

Dijital pazarlama ile markanızı güçlendirin ve sektörel rekabet gücünüzü arttırın

SATIŞLARINIZI ARTTIRIN

Dijital pazarlama yoluyla daha çok ürün ve hizmet satışı için verilerin gücünü kullanın

HEDEF KiTLENiZE ULAŞIN

Dijital pazarlama ile hedef kitlenizi anlayın ve aranızdaki iletişim bağını güçlendirin

Dijital Pazarlama Çalışmasıyla

TÜM DiJiTAL KANALLARINIZ

TEK MERKEZDEN YÖNETiLSiN!

Dijital pazarlama, küçük ve orta ölçekli şirket ve markalara çok daha adil bir dijital rekabet ortamı sunuyor. Rakiplerinin yüksek bütçeli reklamlarıyla baş edemeyen küçük şirketler, iyi bir dijital stratejiyle rekabet avantajı elde ediyor.

Tek merkezden ve planlı bir stratejiyle yönetilen tüm dijital kanallar, küçük ve orta ölçekli şirket ve markaların hedef kitlesine daha fazla ulaşırken aynı zamanda normalin üzerinde bir satış hacmi elde etmesine de yardımcı oluyor.

SIK SORULAN SORULAR
Dijital pazarlama en basit tanımıyla bir firma, marka ya da ürünün dijital ortamlarda pazarlanma sürecidir. Dijital pazarlama sadece radyo, televizyon, gazete gibi geleneksel olarak kullanılan organlarının değil internet, mobil ve diğer online programların kullanıldığı bir pazarlama tekniğidir. Online pazarlama, E- Marketing ya da Web Pazarlama terimleri dijital pazarlama terimi için kullanılan diğer ifadelerdir.
Dijital Pazarlama Ajansları, yeni teknoloji ve modern pazarlama teknikleriyle birlikte grafik tasarım, metin yazarlığı, web tasarım ve video içerikleri gibi materyalleri belirli bir marka stratejisi etrafında toplayan yaratıcı data ve performans odaklı çalışan yenilikçi firmalardır.
Dijital Pazarlama altında alacağınız hizmetlerin nerdeyse tamamı ölçümlenebilir ve objektif olarak değerlendirebilir. Geleneksel medya platformlarına oranla hem daha düşük maliyet hem de daha verimli bir şekilde bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Dijital pazarlama, diğer pazarlama yöntemlerine göre daha fazla insana erişebilme imkânı sağlamaktadır. Bu sayede markaların hedeflenen potansiyel hedef kitlesine ulaşması daha kolay olur.
Web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu(SEO), sosyal medya pazarlama, içerik pazarlama, Google Ads (SEM) de reklam yayınlama ve Mobil Pazarlama gibi dijital kanallardaki uygulamaları tek merkezden yönetmek dijital pazarlama ajansının görevlerindendir.
Yaptığımız her yeni web tasarım projesinde arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını titizlikle uyguluyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde yapılan bu işlemlerle sınırlı olmadığının ve sürekli üzerinde çalışılması gereken bir alan olduğunu mutlaka bilmelisiniz.
Dijital pazarlama ölçümlerin net olarak yapılabildiği uygulamalar bütünüdür. Bu yüzden çalıştığımız her müşterimiz için yapılan tüm uygulamalar belirli aralıklarla detaylı olarak raporlanır. Bu raporlar, müşterilerin tercihlerine bağlı olarak günlük, haftalık, aylık olarak sunulabilir.
Dijital pazarlama çalışmaya başladıktan sonra belirli bir sürenin sonunda sonuç vermeye başlar. Dijital pazarlama konusunda en az 6 aylık bir çalışma programının faydalı olabileceğini önermekteyiz.
Dijital Pazarlamacılar, hem ücretsiz hem de ücretli tüm dijital kanallar üzerinden marka bilinirliğinin artırılması ve yönlendirilmesinden sorumludur. Bu kanallar arasında sosyal medya, web sitesi, arama motoru sıralaması, e-posta, görüntülü reklamcılık, blog ve diğer dijital kanallar bulunmaktadır.Dijital Pazarlamacı genellikle her kanal için farklı bir anahtar performans göstergesine (KPI) odaklanır, böylece performansını ölçebilir. Örneğin SEO’dan sorumlu bir dijital pazarlamacı, web sitesinin “organik trafiğini” artırmak için çalışmalar sağlar, performansı ölçer ve raporunu hazırlayıp ilgili kişilere sunar.

Dijital Pazarlama Teklifi

HEDEFLERiNiZ iÇiN

BiRLiKTE ÇALIŞALIM

TOP