Şifrenizi Mi Unuttunuz?

Marka Hesabı Oluşturun

Ankara'da Profesyonel Bir Sosyal Medya Ajansı

Ankara'da Bir Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Gücünü Keşfedin

SOSYAL MEDYA YÖNETiMi

FARKINIZI ORTAYA KOYAR!

Daha çok satış, müşteri ya da bilinirlik elde etmenin yolu artık sosyal medyadan geçiyor. Sattığınız ürün ya da verdiğiniz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun iyi bir marka olup olmadığınız sosyal medya platformlarında oluşturduğunuz iletişimin gücünde saklıdır.

Programatik dijital reklamcılık anlayışıyla yönetilen sosyal medya hesaplarınızı, marka imajınıza sadece katkı sağlayan bir araç olarak değil, yeni müşteri getiren, satış hedefleri olan, rekabete odaklı stratejik bir parçanız haline dönüştürüyoruz.

Hedef Kitlenizi Büyütün

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

NEDEN ÖN PLANA ÇIKIYOR?

Günümüz modern tüketicilerinin %75'i satın alma kararlarını verirken sosyal medya platformlarından faydalanırken, etkili sosyal medya pazarlaması bu kararları şekillendirmekte büyük rol sahibi.

Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA KiTLENiZ

MÜŞTERiLERE DÖNÜŞSÜN!

Kurguladığımız efektif sosyal medya iletişim stratejileri sayesinde markaların sosyal medya hesaplarındaki takipçilerini potansiyel müşterilere dönüştürürken, akılda kalıcı yaratıcı içerik tasarımlarımızla sektörel rekabet güçlerine fazlasıyla güç katıyoruz.

Markaların sunduğu hizmet ya da ürünlerin tanıtımını sağlayacak kampanya, yarışma ve promosyonel uygulamalar ile marka değeri ve bağlılığı arttırırken, sosyal medya reklamlarıyla daha çok kişiye ulaşmalarını ve müşteri edinmelerini sağlıyoruz.

SIK SORULAN SORULAR
Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine verilen addır. Sosyal medya, günümüzde insanlar için her gün farklı gündemler oluşturan çok güçlü bir konumdadır ve reddedilemez bir pazarlama yöntemi olmuştur.
Dijital Pazarlama Ajansları, yeni teknoloji ve modern pazarlama teknikleriyle birlikte grafik tasarım, metin yazarlığı, web tasarım ve video içerikleri gibi materyalleri belirli bir marka stratejisi etrafında toplayan yaratıcı data ve performans odaklı çalışan yenilikçi firmalardır.
Detaylı hazırlanan aylık/haftalık sosyal medya raporu içerik ve reklam yönetiminizin geri dönüşü hakkında size bilgi verecektir. Böylece stratejiniz doğru mu ilerliyor? Neleri değiştirmelisiniz? Gibi soruların cevaplarını öğrenme fırsatı bulmuş olursunuz. Bu yüzden elbette gereklidir diyebiliriz.
Her Sektör kendi içinde sekmelere ayrıldığı gibi Sosyal Medya yönetiminde de Sektörlere yönelik yönetimsel farklıklar mevcuttur. Sektörün türüne göre dil oluşturmak kullanıcı deneyeimlerini gözlemlemek ve sağlık ve hukuk sektörlerindeki yasal yaptırımlarına göre hasasiyet göstermek gerekmektedir.
Sosyal medya yönetimi size marka bilinirliği, marka değeri, rekabet yönetimi, müşteri kazanmak ve kısa sürede hedefe ulaşmak konusunda size büyük avantajlar sağlamaktadır.
Bir sosyal medya yöneticisi, online derleme, okuma, analiz etme ve bunlarla ilgilenen herhangi bir sözcüğü online olarak gerçekleştiren, temel olarak sosyal medya yönetimi stratejinizin tüm yönlerini uygulayan kişidir.
Sosyal medya yönetimi yaparken sadece markanızın değil, aynı zamanda sektördeki rakiplerinizin de yakinen incelenmesi ve rakip analizi yapılması gerekiyor. Bu sayede, rakiplerinizin hangi sosyal medya mecralarını kullandığını, nasıl bir yol izlediğini, içerik planlama detaylarını öğrenebilirsiniz. Rakiplerinizin takipçi sayılarını, ne tür içerikler paylaştığını ve hedef kitlenin nasıl tepki verdiğini gözlemleyerek kendi markanız için çıkarımlarda bulunabilirsiniz.
Şirketinizin 7/24 açık olduğunu ve siz dinlenirken müşterilerinizin daima hoş karşılandığını düşünün… Sosyal medya ajansları tam da bunun için var!

Sosyal Medya Yönetimi

HEDEFLERiNiZ iÇiN

BiRLiKTE ÇALIŞALIM

TOP