Şifrenizi Mi Unuttunuz?

Marka Hesabı Oluşturun

MOBiL UYUMLU KURUMSAL
WEB TASARIM HiZMETi

Marka hedefleriniz doğrultusunda özenle geliştirilmiş,
en son tasarım trendleri ve teknolojiyi kullanan,
sadece size özel internet siteleri tasarlıyoruz

Ankara Web Tasarım & Dijital Reklam Ajansı

+ Hemen Bir Teklif Alın! + + + Hemen Bir Teklif Alın!

Yeni Web Tasarım Ajansınızla Tanışın

KUSURSUZ BiR WEB SiTESi

HARiKA BiR BAŞLANGIÇTIR!

Mobil Uyum

Ücretsiz Destek

SEO Uyumu

Özel Tasarım

KURUMSAL WEB SiTESi

Şirket kültürünüzü tam anlamıyla yansıtan kurumsal web siteleri yapıyoruz

E-TiCARET SiTESi

Online satış yapmaya hazır anahtar teslim bir e-ticaret sitesi için doğru yerdesiniz

LANDING PAGE

Ürün ya da kampanyalarınıza özel dönüşüm odaklı tek bir web sayfası

Dijital Pazarlama Süreçlerinizde

iHTiYAÇ DUYACAĞINIZ

TEMEL DiJiTAL ARAÇLAR

Dijital pazarlama, uzun vadeli düşünen her marka ve şirket için önemi küçümsenmemesi gereken güçlü bir seçenektir. Bu yüzden yaptığımız her web tasarım projesinde, sitenizin temel dijital pazarlama araçlarıyla uyumlu çalışabilmesi için tüm kurulum ve entegrasyonlar ekibimiz tarafından ilk aşamada yapılmaktadır.

Google Ads Kurulumu

Analytics Entegrasyonu

Facebook Pixel Ekleme

Business Manager Kayıt

Search Console Kaydı

Mechant Center Destek

Google Haritalar Kaydı

Tag Manager Kurulum

TAMAMLANAN PROJELER

Yaptığımız web tasarım projelerini global behance profilimizde yayınlıyoruz

Web Tasarım Fiyatları

WEB TASARIM TEKLiFi

HANGi ÖZELLiKTE OLMALI?

Web tasarım konusunda çok düşük bütçelerle çalışan ajans ya da kişiler her zaman bulunabilir. Fakat asıl dikkat etmeniz gereken detay ucuz diye tercih edilen hizmetlerin markanızı oldukça zor durumda bırakabilecek olmasıdır.

Burada asıl göz önünde bulundurmanız gereken detay, verdiğiniz ücretin karşılığı olarak size sunulan hizmetin kapsayıcılığı, özelleştirilebilirliği ve yaşanabilecek sorunlar karşısında çözüme yönelik destek müdahalesidir.

SIK SORULAN SORULAR
Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda hak ettiği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihi olup uzmanlarca yapılan çalışmalardır. İşletmeleri çevrimiçi olarak hem güvenilir hem de benzersiz gösterir.
Her çalışmada olduğu gibi web tasarımda da hedef önemlidir. Web sitesinin amacına hizmet eden bir tasarımda olması, şirketi müşteriye en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirmesi, kullanıcı dostu olması ve arama motorlarına uygun formatta kodlanması gerekir.
Bir web sitesinin esas amacı markayı hitap ettiği hedef kitlesine doğru şekilde yansıtmak, markanın sunduğu ürün veya hizmetler hakkında farkındalık yaratmaktır.
Web sitenizin yapım süreci sitenizin türü ve barındırdığı içeriğe göre oldukça değişkenlik göstermektedir. Kurumsal web siteleri 15 iş günü içerisinde tamamlanırken, orta ölçekli bir e-ticaret sitesinde bu süre sanal pos entegrasyonu, ürün açıklamaları ve kategori planlamaları yüzünden 45 iş gününe kadar uzayabilmektedir.
Web siteniz tamamlandıktan sonra sizin yetkili olarak belirlediğiniz çalışanlarınıza sitenizin nasıl kullanılacağına dair detaylı bir bilgilendirme eğitimi ekibimiz tarafından verilecektir.
Yaptığımız her yeni web tasarım projesinde arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını titizlikle uyguluyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde yapılan bu işlemlerle sınırlı olmadığının ve sürekli üzerinde çalışılması gereken bir alan olduğunu mutlaka bilmelisiniz.
Web tasarım hizmeti başarıyla tamamlandıktan sonra destek hizmetimiz 1 yıl boyunca ücretsiz devam etmektedir. Hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.
Tüm sunduğumuz hizmetlerde olduğu gibi web tasarım hizmetimizden de iyzico aracılığıyla sunduğumuz online güvenli ödeme altyapısı aracılığıyla vade farksız 6 aya kadar taksitle ödeme yapabilirsiniz.
Belirttiğimiz fiyatlar tek seferlik fiyatlardır. Her ay sizlerden ücret alınmamakta. Sadece aldığınız hizmet paketine göre yıllık hizmet bedeli tutarı vardır bu tutar pakete göre değişkenlik gösterebilir.
Teknik destek hizmetini, web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte devam eden 1 yıl boyunca sözleşme şartlarında belirlenen özel durumlar haricinde tamamen ücretsiz sunuyoruz.

Web Tasarım Fiyat Teklifi

YENi WEB SiTENiZ iÇiN

HEMEN BiR TEKLiF ALIN!

TOP